Startside / Sykkelklær & Utstyr / Sykkeljakke / Assos Dyora Rs Aeross Jersey Dame

Assos Dyora Rs Aeross Jersey Dame

Assos Dyora Rs Aeross Jersey Dame
Beskrivelse

Den fullt konkurranseklare sykkeltrøyen Assos Dyora RS Aero SS Jersey er et perfekt plagg for jenter som søker aggressiv passform med strømlinjeformet aerodynamikk, et perfekt plagg for dedikerte syklister som er engasjerte i trening og ritt. En kortermet racemodell som takket være sine førsteklasses materialer når helt nye nivåer når det gjelder både hastighet, ytelse og komfort. Denne siste versjonen er dessuten mer komfortabel enn sine forgjengere, og den kombinerer aerodynamisk hastighet samt strukturell stabilitet med høy komfort.

En målbevisst blanding av egenutviklede stoffer skaper en forsiktig sammenpressende, aerodynamisk omslag over overkroppen, og råskårne ermer samt tapede og sammenføynede falder. Den hele glidelåsen sikrer at trøyens kanter ikke blir vindfangende for den passerende luften, noe som gir ekstra kraft når hver eneste watt er viktig.

Men DYORA skaper en konkurranseklar følelse for all den tiden du tilbringer i salen; en daglig påminnelse om at man bør sponse seg selv uansett om du kjører intense intervaller eller bare er ute og snurrer med stallkameratene på en avslappet søndagsrunde. Vi vet, det er ikke hver dag du står på startstreken, men du fortjener et førsteklasses plagg som fungerer uansett hva som gjelder for dagen! Denne fullt konkurranseklare sykkeltrøyen leverer skyhøy ytelse og førsteklasses komfort, dessuten til en meget overkommelig pris.

  • AeroFit - Det mest aggressive, aerodynamiske, kompressive og raskeste alternativet
  • Kombinerer aerodynamikk samt strukturell stabilitet med skyhøy komfort
  • Frontpanel i miniCheck Tex som både er ventilerende, elastisk og hurtigtørkende
  • Motstår dårlig lukt samtidig som den fremmer pusteevne og kjølende luftstrøm
  • Bakre panel i et lett stabiliserende stoff for lommene
  • Ermer og lommer laget med Push Pull-strikk som gir et ventilerende og stretchy omslag
  • Tekstilene gir UPF 25, 30 og 50+ for fronten, ryggen og ermene
  • Råskårne + sammenføynede ermer
  • Hel glidelås gir rask justering og regulering av temperaturen
  • Generøse baklommer med enkel tilgang og god stabilitet
Spesifikasjoner
Artikkelnummer: 0059965
Leverandørens artikkelnummer:-
Varemerke:ASSOS
Farge:-
Størrelse:-
Størrelse:-
Produsentens artikkelnummer:-
Spesifikasjon
Bruksområde: 

Bruksområde

KLÆR

Angir hva produsenten først og fremst mener er et passende bruksområde. Selvfølgelig kan du bruke klærne til annen sykling om du vil.

SKO

Her er bruksområdet mer knyttet til funksjon (enn hva som gjelder for klær). Selvfølgelig går det for eksempel helt utmerket å sykle landevei med terrengsykkelsko/-pedaler, men for at du skal få maksimalt ut av syklingen anbefaler vi riktig sko for den respektive sykkelen.

Landeveissykling
Terrengsykling
Maling:-
Sykkelklær
Passform:Slim
Kundeomtaler

Meny

Din handlevogn(0 artikler )

Handlevognen er tom
Totalt: 0 kr
Til kassen