Superior XP 969, MATTE BLACK/CHROME/RED, Terrengsykkel

Superior XP 969, MATTE BLACK/CHROME/RED, Terrengsykkel

Obs! Denne vare er dessverre utsolgt!
Obs! Denne vare er dessverre utsolgt!
RAMMECarbon MTB Race Pro Mid Modulus, Race Geometry, Tapered Head Tube, BB92, SR dropout, Boost Thru Axle 12x148 mm, Inner Cable Routing
STYRELAGERACROS AZX-220 R4, ZS44/28.6 | ZS56/40, BlockLock 150°
GAFFELRockShox SID SL Select RL R, Tapered, DebonAir, 15x110mm axle, 100mm travel
GIR1x12
GIRSKIFTERSHIMANO SLX SL-M7100-IR RapidFire Plus, 12-speed
GIR BAKSHIMANO SLX RD-M7100 Shadow Plus
KRANKSHIMANO SLX FC-M7100 Hollowtech II, 34T
KASSETTSHIMANO CS-M6100-12, 10-51T
KRANKLAGERBB-MT500PA PressFit, shell 41x92mm
KJEDESHIMANO CN-M6100
STYREONE1 Race, Horizon Bow, 9° backsweep, 5mm rise, 760mm, 31.8mm
STEMONE1 Race Alloy, 31.8mm, -7°
HOLKERONE1 VLG-1962-11D2, Lock-On
BREMSERSHIMANO BL-M6100/BR-M6100, hydraulic disc brake
SETEfizik Taiga
SETEPINNEONE1 Race Carbon, PMP12, 27.2mm
DEKKSchwalbe Racing Ray Performance TL-Ready, 29x2.25", ADDIX, Schwalbe Racing Ralph Performance TL-Ready, 29x2.25", ADDIX Speedgrip
HJULSETTDT Swiss X 1900 Spline DB25; 15x110mm/12x148mm, Shimano MICRO SPLINE 12 speed, CENTER LOCK, Tubeless
VEKT10,3 kg

STØRRELSESGUIDE

 


 

Størrelse Rytterhøyde
15.5 160-169 cm
17.5 170-179 cm
19 180-188 cm
21 189-205 cm

 

FRAME SIZE

15.5"

S

17.5"

M

19.0"

L

21.0"

XL

WHEEL SIZE29292929
SEAT TUBE LENGTH (MM)393431482533
SEAT TUBE ANGLE (DEGREE)74747474
EFFECTIVE TOP TUBE LENGTH (MM)595620640655
REACH (MM)425428465477
STACK HEIGHT (MM)591602611620
HEAD TUBE LENGTH (MM)90100110120
HEAD TUBE ANGLE (DEGREE)69696969
CHAINSTAY LENGTH (MM)432432432432
BB DROP (MM)55555555
WHEELBASE (MM)1107113311541169
HANDLEBAR WIDTH (MM)760760760760
STEM LENGTH (MM)60608080
CRANK LENGTH (MM)170175175175
SEAT POST LENGTH (MM)400400400400
Reviews