Giant 21 TCR Advanced 2 Disc, Landeveissykkel

Giant 21 TCR Advanced 2 Disc, Landeveissykkel

Så lav som  25 999,-

STØRRELSESGUIDE

 

 

Størrelse Høyde
XS 157-169 cm
S 165-175 cm
M 171-181 cm
ML 177-187 cm
L 183-193 cm
XL 189-199 cm

 

  • Superlett og stiv karbonramme
  • Shimano 105 drivverk
  • Shimano 105 hydrauliske skivebremser

Raskere klatringer, raskere utforkjøringer. Denne uslåelige allrounderen er lett, ultraeffektiv og har alltid kontroll. I fjellene og på flatene, under alle forhold og i all slags vær, tar TCR Advanced Disc det til neste nivå. Nå er Giant TCR oppdatert med aerodynamiske rammeprofiler og plass til opptil 32 mm brede dekk.

Lettvekteren TCR Advanced Disc gir deg vinger i klatringene og selvtillit til å presse dine grenser i tekniske utforkjøringer. Sykkelen har komposittramme med flat mount skivebremsefester foran og bak, og er en allsidig rittmaskin for alle typer veiforhold. Med sin velprøvde Compact Road-geometri og OverDrive 2 front, er TCR Advanced en sykkel som er både lett og stiv.

Leveres uten pedaler

Til info, denne modellen blir levert uten pedaler fordi mange kunder vil velge selv hva slags pedal de vil bruke. Sjekk ut våre pedaler her eller i tilbehør-fanen der vi har lagt pedaler som passer bra til denne modellen.

RammeAdvanced-Grade Composite, disc
GaffelAdvanced-Grade Composite, OverDrive steerer, disc
StyreGiant Contact
StemGiant Contact
SetepinneGiant Variant, composite
SeteGiant Approach
PedalerN/A
Gir-/bremsehendlerShimano 105
Gir foranShimano 105
Gir bakShimano 105
BremserShimano 105 hydraulic
KassettShimano 105, 11x30
KjedeKMC X11EL-1
KrankShimano RS-510, 36/52
KranklagerShimano, press fit
HjulsettGiant PR-2 Disc wheelset, 12mm thru-axle
DekkGiant Gavia Course 1, tubeless, 700x25mm, folding
VektCa 8,45 kg (Medium)

STØRRELSESGUIDE

 

 

Størrelse Høyde
XS 157-169 cm
S 165-175 cm
M 171-181 cm
ML 177-187 cm
L 183-193 cm
XL 189-199 cm

 

XSSMMLLXL
SEAT TUBE LENGTH (mm)425445470500530560
SEAT TUBE ANGLE74.5°74.0°73.5°73.0°73.0°72.5°
TOP TUBE LENGTH (mm)520535550565580600
HEAD TUBE LENGTH (mm)120130145165185200
HEAD TUBE ANGLE71.0°72.3°73.0°73.0°73.0°73.0°
FORK RAKE (mm)454545454545
TRAIL (mm)72.16459.259.259.259.2
WHEELBASE (mm)97697798099110061020
CHAIN STAY LENGTH (mm)405405405405405405
BOTTOM BRACKET DROP (mm)7269.569.5676767
STACK (mm)517528545562581596
REACH (mm)376383388393402412
STAND OVER HEIGHT (mm)706725747773800816
HANDLEBAR WIDTH (mm)400400420420440440
STEM LENGTH (mm)8090100110110120
CRANK LENGTH (mm)170170172.5172.5175175
WHEEL SIZE700C700C700C700C700C700C
Reviews