Rock Machine Blizz CRB 30-29, Gloss Dark Red/Black/White, 2021, Terrengsykkel

Rock Machine Blizz CRB 30-29, Gloss Dark Red/Black/White, 2021, Terrengsykkel

Så lav som  19 900.-

STØRRELSESGUIDE

 


 

Størrelse Høyde
17 165-175 cm
19 176-185 cm
21 186-200 cm

 

  • Karbonramme med stivennlig geometri
  • Shimano Deore 1x12 delt girgruppe
  • RockShox dempegaffel 120mm
  • Boostbredde på både fram- og bakhjul

BLIZZ CRB 30-29 er en knallbra utstyrt hardtail terrengsykkel med karbonramme. Den har 12 delt drivverk og kraftige bremser fra Shimano. Med 120 mm vandring på dempegaffelen og 67,4 graders styrevinkel fungerer den perfekt på sti. Dette er en utrolig allsidig terrengsykkel!

Hardtailen er ikke død! Det er sykkeltypen som fungerer til det meste. Er du ute på grustur og får lyst til å svinge av og gjøre det til en stitur i stede? Null problem. Ramme, dempegaffel, to hjul og et drivverk som får deg fremover. Færre bevegelige deler enn på en fulldempet terrengsykkel betyr mindre som kan gå i stykker. Enkelheten og følelsen av perfekt respons i hvert tråkk gjør at hardtail terrengsykkel fremdeles er en type sykkel mange burde vurdere.

Rock Machine er et merke som utelukkende lager terreng- og grussykler, samt el-sykler. Dette har de gjort siden 1994 og de kjennetegnes av tøffe sykler som ikke koster mer enn det må gjøre.

Leveres uten pedaler

Til info, denne modellen blir levert uten pedaler fordi mange kunder vil velge selv hva slags pedal de vil bruke. Sjekk ut våre pedaler her eller i tilbehør-fanen der vi har lagt pedaler som passer bra til denne modellen.

RAMMECarbon Mid Modulus BF-FB-02, Trail Advanced Geometry, Shark Spine EVO 29er, BB92 Press Fit, Tapered Head Tube, Boost 148x12, Disc Brake Post Mount, Replaceable RD Hanger, Inner Cable Routing, E-Type Mount, Adjust. seatpost ready
STYRELAGERFSA DX Pro2, 1-1/8"x1.5"
GAFFELRockShox Judy Silver TK R, Tapered, SoloAir, 15x110mm axle, 120mm travel
GIRSKIFTERSHIMANO DEORE SL-M6100-IR RapidFire Plus, 12-speed
GIR BAKSHIMANO DEORE RD-M6100 Shadow Plus
KRANKSHIMANO FC-MT510, 34T
KASSETTSHIMANO CS-M6100-12, 10-51T
KRANKLAGERBB-MT500PA PressFit, shell 41x92mm
KJEDESHIMANO CN-M6100
STYREONE1 Alloy, MTB AL-325BT, 6° upsweep, 9° backsweep, 25mm rise, 720mm, 31.8mm
STEMONE1 TDS-C342 Alloy, 31.8mm, +3°
HOLKERONE1 VLG-1661D2N, Lock-On
BREMSERSHIMANO BL-M4100/BR-MT410, hydraulic disc brake
SETEWTB Volt Sport
SETEPINNEONE1 Race Carbon, PMP12, 30.9mm
NAV FORANSHIMANO HB-MT400-B, 28H, CENTER LOCK, 15x110mm THRU Type AXLE
NAV BAKSHIMANO FH-MT410-B, 28H, CENTER LOCK, 12x148mm THRU Type AXLE
FELGERWTB ST i23, 28H
EIKERSapim Galvanized Black
DEKKWTB Ranger Comp, 29x2.25"

STØRRELSESGUIDE

 


 

Størrelse Høyde
17 165-175 cm
19 176-185 cm
21 186-200 cm

 

FRAME SIZE15.0" (S)17.0" (M)19.0" (L)21.0" (XL)
29"29"29"29"
SEAT TUBE LENGTH (MM)381432473533
SEAT TUBE ANGLE DEGREE74747474
EFFECTIVE TOP TUBE LENGTH (MM)584602623640
REACH (MM)402411430443
STACK HEIGHT (MM)616624634643
HEAD TUBE LENGTH (MM)100110120130
HEAD TUBE ANGLE DEGREE67.467.467.467.4
CHAINSTAY LENGTH (MM)429429429429
BB DROP (MM)50505050
WHEELBASE (MM) (29" / 27"+)1105112011421160
HANDLEBAR WIDTH (MM)760 / 720 - R20760 / 720 - R20760 / 720 - R20760 / 720 - R20
STEM LENGTH (MM)606080 / 6080 / 60
CRANK LENGTH (MM)170175175175
SEAT POST LENGHT/TRAVEL (MM)350350400400
Reviews